معرفی داروساز

 
داروساز با هدف دسترسی سریع و آسان به محصولات سلامت ثبت شده در ایران، در مراکز مجاز کالای سلامتی، با همکاری متخصصان دارویی و پزشکی کشور از سال 1390 در دست مطالعه و طراحی بوده و از سال 1398 فعالیت خود را آغاز کرده است.
رسالت داروساز برقراری عدالت در دسترسی آسان و سریع به دارو و کالای سلامتی از نزدیکترین و ارزانترین عرضه کننده بوده و در مسیر دستیابی به این هدف امکاناتی همچون امکان رزرو اینترنتی نسخه و مشاهده قیمت برند های مختلف ارائه شده توسط نزدیکترین عرضه کنندگان را فراهم آورده است.

عرضه کننده ها اعم از داروخانه و فروشگاههای سلامتی همچون عرضه کنندگان تجهیزات پزشکی با عضویت در داروساز می توانند کلیه کالاهای موجود و مجاز خود را در داروساز اطلاع رسانی کرده و به فروش اینترنتی رسانند.
داروساز ضمن اطلاع رسانی کلیه ی برند های بازار و قیمت های مصوب مربوط به آنها ، اطلاعات دارویی آن را نیز در اختیار داروسازان و مراکز عرضه قرار خواهد داد. مراکز عرضه با نصب داروساز ، براحتی موجودی محصولات خود را به اطلاع نیازمندان دارو و تجهیزات پزشکی میرسانند.

چشم انداز:
تیم داروساز از افرادی متخصص و با تجربه در حوزه دارو، پزشکی و فناوری اطلاعات تشکیل شده است و قصد دارد با دسترسی سریع و آسان به دارو و کالای سلامتی، بتواند ارتباط زنجیره تامین سلامت را پویا تر نماید. با توجه به توانمندی ها و پتانسیل های موجود در داروساز ، این اپلیکیشن به یکی از قطب های فعال در حوزه سلامت کشور تبدیل خواهد شد. پس دست در دست هم، برای رسیدن به این مهم گام برمی داریم و در همین راستا از پیشنهادات و انتقادات شما با آغوشی باز استقبال خواهیم کرد.

خدمات داروساز برای کاربران:
رسالت داروساز برقراری عدالت در دسترسی آسان و سریع به دارو و کالای سلامتی از نزدیکترین و ارزانترین عرضه کننده مجاز بوده و در این راستا امکاناتی مانند مشاهده قیمت برندهای محصولات و خرید، رزرو دارو، مسیریابی،و امکان ارسال را دارا می باشد. شما با عضویت در داروساز همچنین می توانید با جستجوی حرفه ای از طریق نام فارسی یا انگلیسی و حتی بارکد محصول، اطلاعات دارویی را به راحتی مشاهده کنید. از دیگر مزایای داروساز می توان به مشاوره ی آنلاین با داروسازان و نمایندگان علمی مورد تایید داروساز اشاره کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان و متخصصان داروساز از طریق سایت darosaz.com و همچنین اپ داروساز ، ارتباط برقرار فرمایید.

امکانات داروساز کاربر:
1- امکان دسترسی به اطلاعات دارویی و مشخصات محصولات مکمل ها، شیرخشک و تجهیزات پزشکی.
2- اطلاع از قیمت برند ها و بسته بندی محصولات.
3- مسیریابی به نزدیکترین و ارزانترین داروخانه های موجود.
4- اطلاع از نزدیکترین داروخانه های دارای موجودی.

5- امکان رزرو نسخه دارویی و پرداخت آنلاین هزینه دارو.
6- امکان خرید اینترنتی مکمل و تجهیزات پزشکی عمومی از طریق عرضه کنندگان مجاز کالای سلامتی.
7- امکان جستجو و مشاهده تداخلات دارویی به صورت آنلاین از طریق رفرنس های بین المللی UpToDate  و Medscape.
8- مشاوره ی آنلاین با داروسازان و نمایندگان علمی مورد تایید داروساز .


امکانات داروساز عرضه کننده:
1- عضویت رایگان و امکان راه اندازی پنل فروش (فروشگاه اینترنتی).
2- امکان اطلاع رسانی دارو ها و محصولات موجود به پزشک و کاربر به همراه قیمت برندهای مختلف.
3- امکان دریافت و رزرو نسخه بیماران از طریق داروساز .
4- دسترسی به اطلاعات دارویی و مکمل ها، شیرخشک و تجهیزات پزشکی.
5- امکان درج ساده و سریع محصولات موجود در داروخانه در داروساز از طریق بارکد و نام فارسی یا انگلیسی برندهای مختلف.
6- امکان نسخه پیچی و اعلام برندها و قیمت داروها و نسخه به بیمار از طریق داروساز .