جلسه با دکتر ستاری معاون فناوری ریاست جمهوری

جلسه با دکتر ستاری معاون فناوری ریاست جمهوری

در رابطه با توسعه خدمات مدرپ در دوران کرونا

مدرپ با هدف دسترسی سریع و آسان به محصولات سلامت ثبت شده در ایران، در مراکز مجاز کالای سلامتی، با همکاری متخصصان دارویی و پزشکی کشور از سال 1390 در دست مطالعه و طراحی بوده و از سال 1398 فعالیت خود را آغاز کرده است.
رسالت مدرپ برقراری عدالت در دسترسی آسان و سریع به دارو و کالای سلامتی از نزدیکترین و ارزانترین عرضه کننده بوده و در مسیر دستیابی به این هدف امکاناتی همچون امکان رزرو اینترنتی نسخه و مشاهده قیمت برند های مختلف ارائه شده توسط نزدیکترین عرضه کنندگان را فراهم آورده است.

عرضه کننده ها اعم از داروخانه و فروشگاههای سلامتی همچون عرضه کنندگان تجهیزات پزشکی با عضویت در مدرپ می توانند کلیه کالاهای موجود و مجاز خود را در مدرپ اطلاع رسانی کرده و به فروش اینترنتی رسانند.
مدرپ ضمن اطلاع رسانی کلیه ی برند های بازار و قیمت های مصوب مربوط به آنها ، اطلاعات دارویی آن را نیز در اختیار داروسازان و مراکز عرضه قرار خواهد داد. مراکز عرضه با نصب مدرپ، براحتی موجودی محصولات خود را به اطلاع نیازمندان دارو و تجهیزات پزشکی میرسانند.

چشم انداز:
تیم مدرپ از افرادی متخصص و با تجربه در حوزه دارو، پزشکی و فناوری اطلاعات تشکیل شده است و قصد دارد با دسترسی سریع و آسان به دارو و کالای سلامتی، بتواند ارتباط زنجیره تامین سلامت را پویا تر نماید. با توجه به توانمندی ها و پتانسیل های موجود در مدرپ، این اپلیکیشن به یکی از قطب های فعال در حوزه سلامت کشور تبدیل خواهد شد. پس دست در دست هم، برای رسیدن به این مهم گام برمی داریم و در همین راستا از پیشنهادات و انتقادات شما با آغوشی باز استقبال خواهیم کرد.

خدمات مدرپ برای کاربران:
رسالت مدرپ برقراری عدالت در دسترسی آسان و سریع به دارو و کالای سلامتی از نزدیکترین و ارزانترین عرضه کننده مجاز بوده و در این راستا امکاناتی مانند مشاهده قیمت برندهای محصولات و خرید، رزرو دارو، مسیریابی،و امکان ارسال را دارا می باشد. شما با عضویت در مدرپ همچنین می توانید با جستجوی حرفه ای از طریق نام فارسی یا انگلیسی و حتی بارکد محصول، اطلاعات دارویی را به راحتی مشاهده کنید. از دیگر مزایای مدرپ می توان به مشاوره ی آنلاین با داروسازان و نمایندگان علمی مورد تایید مدرپ اشاره کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان و متخصصان مدرپ از طریق سایت MedRep.ir و همچنین اپ مدرپ ، ارتباط برقرار فرمایید.

امکانات مدرپ کاربر:
1- امکان دسترسی به اطلاعات دارویی و مشخصات محصولات مکمل ها، شیرخشک و تجهیزات پزشکی.
2- اطلاع از قیمت برند ها و بسته بندی محصولات.
3- مسیریابی به نزدیکترین و ارزانترین داروخانه های موجود.
4- اطلاع از نزدیکترین داروخانه های دارای موجودی.
5- امکان رزرو نسخه دارویی و پرداخت آنلاین هزینه دارو.
6- امکان خرید اینترنتی مکمل و تجهیزات پزشکی عمومی از طریق عرضه کنندگان مجاز کالای سلامتی.
7- امکان جستجو و مشاهده تداخلات دارویی به صورت آنلاین از طریق رفرنس های بین المللی UpToDate  و Medscape.
8- مشاوره ی آنلاین با داروسازان و نمایندگان علمی مورد تایید مدرپ.


امکانات مدرپ عرضه کننده:
1- عضویت رایگان و امکان راه اندازی پنل فروش (فروشگاه اینترنتی).
2- امکان اطلاع رسانی دارو ها و محصولات موجود به پزشک و کاربر به همراه قیمت برندهای مختلف.
3- امکان دریافت و رزرو نسخه بیماران از طریق مدرپ.
4- دسترسی به اطلاعات دارویی و مکمل ها، شیرخشک و تجهیزات پزشکی.
5- امکان درج ساده و سریع محصولات موجود در داروخانه در مدرپ از طریق بارکد و نام فارسی یا انگلیسی برندهای مختلف.
6- امکان نسخه پیچی و اعلام برندها و قیمت داروها و نسخه به بیمار از طریق مدرپ.
 
لینک سایت: https://medrep.ir/
لینک دانلود اپ: https://medrep.ir/mobile